Правила

Правила відвідування занять у Талант-клубі «Дивограй»
Наш заклад своєю основною метою ставить турботу про емоційне здоров’я та розвиток Ваших дітей, тому дані правила розроблені, перш за все, для Вашого комфортного перебування у Талант-клубі «Дивограй». Кожен бажаючий, хто вирішив скористатися послугами вище зазначеного закладу, зобов’язаний дотримуватись внутрішніх правил перебування на території Талант-клубу. Це забезпечить ефективний результат від занять у нашому закладі для Ваших дітей, внесе «прозорість та ясність» та порядок у ділові стосунки між адміністрацією клубу та батьками, а також створить психологічний комфорт Вам та нашим працівникам.
Тому ми просимо всіх бажаючих, хто вирішив відвідувати заняття у нашому клубі, ознайомитися з правилами:
Під час відвідування занять в Талант-клубі «Дивограй» необхідно з повагою ставитись до викладачів клубу (шануйте нелегку педагогічну працю!).
Обов’язковою умовою Талант-клубу «Дивограй» є довідка від дільничного лікаря про те, що дитина здорова і може відвідувати дитячий заклад такого типу. Крім того для дітей, які відвідують наші заняття у довідці має бути зазначено, що їй дозволено займатись ритмікою або хореографією і немає протипоказань від кардіолога та інших вузькопрофільних спеціалістів.
Заняття розпочинаються у чітко визначений час, тому, велике прохання – не запізнюватися, а приходити на 5–10 хвилин раніше, щоб мати змогу повідомити про свою присутність адміністратору.
В цілях збереження правил гігієни, просимо на заняття приходити із власним змінним взуттям. Це стосується як і дітей, так і батьків. Бажано мати при собі також вологі серветки.
Гарантією здоров’я дитини являється довідка від педіатра, яку батьки приносять на перше заняття.
З метою попередження розповсюдження інфекції, на уроки приводити дітей без ознак ГРВЗ.
Якщо ваша дитина не може бути присутня на заняттях –  попередньо повідомте про це адміністрацію клубу.
Під час використання навчального обладнання дорослий несе повну відповідальність за пошкоджений інвентар.
Під час занять використовуються виключно ігри та Талант-клубу «Дивограй», свої власні іграшки дитина залишає в зоні роздягальні.

 1. Суворо забороняється виносити обладнання Талант-клубу та забирати додому.
 2. Не дозволено приносити в Талант-клуб «Дивограй» іграшки або предмети, які можуть нанести шкоду здоров’ю інших дітей. Заборонено також приносити жувальну гумку.
 3. При неадекватній поведінці дитини під час занять (істерики, агресії, постійного крику) батьки зобов’язані вивести дитину з кімнати, заспокоїти і тільки тоді продовжувати урок з іншими дітьми.
 4. Групи комплектуються за віком дітей та рівнем підготовки. Групові заняття проводяться згідно розкладу та за попереднім записом, а також за наявністю абонемента. Адміністрація клубу залишає за собою право зміни вчителя.
 5. Діти до 3-х років обов’язково відвідують заняття у супроводі дорослого.
 6. Приводити і забирати дитину з уроків повинен один з батьків або уповноважена особа. До початку занять батькам заборонено залишати дитину одну, не попередивши про це адміністрацію клуба. По закінченню занять вчитель має передати дитину комусь із батьків або уповноваженій особі.
 7. Батьки несуть повну відповідальність за життя, здоров’я та безпеку дітей до, під час та після занять. 
 8. Абонементи закупляються на заняття в певній групі. Перехід з однієї групи в іншу можливий лише за згодою адміністрації клубу.
 9. Абонемент закупляється на 8 занять з дати відвідування пробного заняття або ж наступного заняття після пробного.
 10. Талант-клуб «Дивограй» є закладом приватної власності, всі послуги (розвивального, психодіагностичного, психокорекційного та творчого направлення) є оплачуваними.
 11. У Талант-клубі існує дві форми оплати (за пробний урок та абонемент на 8 занять).
 12. Абонемент на будь-яке навчальне направлення закупляється на 8 занять і в правилах Талант-клубу «Дивограй» не передбачено перерахунку коштів за пропущені заняття.
 13. У випадку хвороби дитини і виході при одужанні на заняття, батьки зобов’язані надати довідку від дільничого педіатра, в якій має бути чітко зазначений термін хвороби і допуск дитини в дитячий колектив. У цьому разі, пропущені по хворобі уроки з певного направлення, відпрацьовуються у паралельній (одновіковій) групі дітей з даного навчального направлення або уроками будь-якого іншого направлення.
 14. Пропущені по хворобі заняття, підлягаються відпрацюванню, яке має свій термін: протягом поточного місяця, а також наступного.
 15. Адміністратор або керівник клубу в присутності батьків складає графік відпрацювань пропущених занять (допускаються діти лише з довідкою).
 16. Якщо в зазначений термін, пропущені заняття не були відпрацьовані, то вони СКАСОВУЮТЬСЯ і більше не підлягають відпрацюванню, а також не повертаються ні в якій формі.
 17. Якщо дитина не з’явилась на відпрацювання пропущеного заняття (порушила графік), то воно скасовується.
 18. Якщо батьки приймають рішення піти з уроку, який заміняє інший вчитель, адміністрація клубу кошти не повертає і це заняття не підлягає відпрацюванню.
 19. При форс-мажорних обставинах (війна, природнє лихо та ін.) платня за не проведені уроки не повертається.
 20. До відпрацювання пропущених занять допускається дитина, яка має медичну довідку, де чітко зазначений термін відсутності дитини (по хворобі).
 21. Відпрацюванню також підлягає одне пропущене заняття в абонементі, яке не підтверджене довідкою.
 22. У випадку хвороби дитини або її відсутності на занятті з будь-якої причини, батьки зобов’язані завчасно попередити адміністрацію клуба про її відсутність телефонним дзвінком або повідомленням для можливості об’єднання груп або скасування уроку вчителем.
 23. Перед придбанням абонемента можливе відвідування пробного заняття, оплата якого здійснюється перед уроком!
 24. Для батьків, діти яких відвідують Талант-клуб «Дивограй» пропонуються суттєві знижки та пільги на інші види занять, тематичні свята, психологічні тренінги та семінари для батьків, а також святкування Днів народжень.
 25. Якщо Талант-клуб «Дивограй» відвідує двоє або більше дітей з однієї сім’ї, то при купівлі абонементів обом дітям, одному з них надається знижка 50 % на таку ж кількість направлень, на яку закуплено абонементів першій дитині.
 26. У випадку придбання двох або більше абонементів на одну дитину, на кожний наступний абонемент після першого надається знижка 10 %.
 27. Велике прохання – відключати мобільні телефони під час занять – це заважає, перш за все, Вашим дітям.
 28. В кінці кожного місяця викладачі Талант-клубу «Дивограй» зобов’язані продемонструвати відкритий урок для батьків, щоб Ви ще раз переконались у педагогічній майстерності та професіоналізмі наших вчителів та психологів.
   
  Ми раді щоразу доводити високу якість наданих Вам та Вашим дітям послуг!
  Дякуємо Вам за розуміння та бажаємо успіхів!

З повагою, адміністрація Талант-клубу «Дивограй»