Про Нас

Талант-клуб «Дивограй» існує понад 7 років та поєднує цікаве дозвілля з навчанням.
У нас всі заняття проходять у цікавій ігровій формі, що є природнім для гармонійного психічного розвитку дитини. На уроках ми постійно змінюємо види роботи, щоб малеча була зацікавлена протягом всього періоду заняття.

Пропонуємо Вам кілька форматів відвідувань. Ви обираєте той, який підходить вашому сімейному розпорядку:
садочок денного перебування (посилання на «міні-садочок»)
погодинне відвідування певних направлень (посилання на «заняття»)

На чому базується навчання у Талант-клубі «Дивограй»?

Головні методики, що в нас діють:
• педагогіка Монтессорі
• позитивне виховання
• інтелектуальні ігри Нікітіних
• ранній розвиток за методом Домана
• підхід Желєзнових
• розвиваючі пісні Комлікової
• методика Кюізенера
• ігри з логічними блоками Дьєнеша

Наша концепція – це виховання дітей любов’ю, терпінням, турботою та індивідуальним підходом до кожного. Адже дитину ми розглядаємо як одне з найбільших див та цінностей у світі.

У нас працюють спеціалісти з вищою педагогічною та психологічною освітою. Це не просто висококласні фахівці, а також люди – мами й тата, – які розуміють цінність дитячого життя та психічного розвитку. Наші педагоги створюють всі умови для творчого розкриття вашої дитини, її індивідуальних рис та особливостей, що забезпечує почуття гармонії та безпеки, комфорту та затишку вашого «найдорожчого дива на світі» – вашої дитини.

Ми пропонуємо комплексні розвиваючі заняття для дітей у ранкових (з 9:30 – 11:30) та вечірніх (з 17:00 – 18:50) групах.

Від 2-х до 3-х років – розвиток зв’язного мовлення, логіка, ігрова англійська мова, ритміка, музика, творчість.
Від 4 до 5 років – розвиток зв’язного мовлення, читання (за методикою кубиків М.Зайцева та класичною методикою), логіка, ігрова англійська мова, хореографія, музика, творчість.
Від 5 до 6,5 років – підготовка до школи (читання – кубики М.Зайцева, класична методика, ігрова англійська мова). Підготовка до школи дитини відбувається за методикою Л.Г. Петерсон та програмою «Я у світі», затвердженою Міністерством освіти України.

Наш Талант-клуб «Дивограй» — це корисно проведений час та дозвілля Вашої дитини (як зранку, так і після садочка та школи), можливість вибору групи, прогресивний підхід до розвитку Вашої дитини, комфортні умови, в яких проходять заняття, кваліфіковані спеціалісти, індивідуальний підхід до кожної дитини, висока якість послуг.
Також раді запропонувати Вам послуги логопеда та дитячого психолога.