ранній розвиток

Ранній розвиток

Навчальна програма розрахована для дітей віком 1,6–4 років.
В сучасному світі існує дуже багато поглядів і підходів відомих педагогів та психологів до тем ранього розвитку дитини.
Під терміном ранього розвитку прийнято рахувати розвиток дитини від народження до 6 років. Наприклад, відомий японський вчений, педагог Масару Ібука вважав, що саме до 3 років закладаються основні розумові здібності дитини. Саме «закладаються» батьками. А якщо ще й надалі і підтримувати ці здібності, то вони починають розвиватися в геометричній прогресії. Масару Ібука випустив книгу-бестселер, в якій довів, що саме до 3 років закладається основна розумова база, яка залишається у дитини на все життя.
Звісно, ми не заперечуємо той факт, що до 3 років дитина може засвоїти величезний об’єм знань, про що говорять програми «Ранній старт» (діти від 1 до 3 років). Але ми не настільки категоричні, як наші колеги з Японії і вважаємо, що «вчитися ніколи не пізно». Головне, щоб це навчання не носило нав’язливий характер, а подавалось в ігровій формі, адже, не забуваймо, що провідна діяльність дитини – гра.
У нашому Талант-клубі «Дивограй» для раннього розвитку дитини застосовуються ефективні та найпрогресивніші методики відомих педагогів та психологів, які виправдали себе багаторічним застосуванням у провідних центрах України та світу. Зокрема, це методики Домана, Дьєнеша, Кьюізенера, М. Монтессорі, Нікітіних, М. Зайцева та багато інших.
У нашому «Дивограї» працюють талановиті педагоги та психологи, які з радістю навчатимуть та розвиватимуть ваших дітей